Budujemy dla Was od 2012 roku...

Omega Buildings - dobry wybór!

Omega Buildings to grupa, która realizuje inwestycje deweloperskie we Wrocławiu i podwrocławskim Smolcu. W branży działamy od 2012 roku. W tym czasie wybudowaliśmy osiedle budynków mieszkalnych wielorodzinnych - Osadę Dębową, a także rozpoczęliśmy kolejne inwestycje: Osadę Kolorową na wrocławskich Maślicach, Osadę Zieloną na wrocławskich Złotnikach oraz Osadę Sportową w Smolcu

Projekty osiedli Omega Buildings są zawsze starannie przemyślane tak, aby w naszych mieszkaniach  klienci czuli się dobrze zarówno teraz jak i za kilka, kilkanaście lat. Dbamy o funkcjonalny układ mieszkań, dostosowany do różnych potrzeb lokatorów oraz o infrastrukturę wokół osiedla.

Zdajemy sobie sprawę z tego jak istotna jest wygoda komunikacyjna mieszkańców, dlatego nasze inwestycje umiejscowione są w pobliżu najważniejszych tras dojazdowych do centrum miasta, a sami aktywnie włączamy się do rozwoju zaplecza komunikacyjnego dla powstających osiedli.

Wiemy też, że choć miasto daje wiele możliwości, to czasem każdy chciałby odpocząć od jego zgiełku w miłej, spokojnej okolicy. Budujemy więc w otoczeniu przyjaznym dla mieszkańców, nieopodal parków, lasów lub innych terenów rekreacyjnych. Chcemy też, aby nasi klienci mogli codziennie cieszyć się swoim własnym kawałkiem zieleni, więc nasze mieszkania mają dostęp do balkonów, tarasów, ogrodów zimowych lub przydomowych ogródków.


 

dbamy o <span>wygodę komunikacyjną</span> mieszkańców

dbamy o wygodę komunikacyjną mieszkańców

Nasze inwestycje znajdują się blisko publicznie dostępnych środków transportu, dzięki czemu można dojechać do miasta bez problemówj
mamy <span>6 letnie doświadczenie</span> na rynku deweloperskim

mamy 6 letnie doświadczenie na rynku deweloperskim

angażujemy się w społeczne <span>wydarzenia sportowe</span>

angażujemy się w społeczne wydarzenia sportowe

elastyczna <span>obsługa</span> i podejście do <span>Klienta</span>

elastyczna obsługa i podejście do Klienta

Nasze realizacje