Osada Sportowa Budynek  G

Osada Sportowa Budynek G

Sklepy i punkty usługowe

Sklepy i punkty usługowe

usytuowane w pobliżu inwestycji

Hala sportowa

Hala sportowa

na terenie osiedla

Przystanek PKP

Przystanek PKP

tylko 300 m od inwestycji

Szkoła i przedszkole

Szkoła i przedszkole

w odległości 3 km

Ciche osiedle w Smolcu

Osada Sportowa to niezwykłe osiedle które oferuje swoim mieszkańcom więcej niż inne. Szeroki wybór mieszkań oraz wygodny dostęp do dedykowanej mieszkańcom profesjonalnej hali treningowej pozwolą na stworzenie komfortowego miejsca do życia i realizacji sportowych pasji. Mieszkaj wygodnie, trenuj swobodnie!
Kompleks budynków wielorodzinnych

Kompleks budynków wielorodzinnych

Osada sportowa to kompleks czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych w niskiej zabudowie, zlokalizowanych w podwrocławskim Smolcu. W każdej klatce znajduje się 12 lokali mieszkalnych i 3 lub 4 lokale usługowe. Na trzecim piętrze znajdują się przestronne, dwupoziomowe mieszkania (od około 46 do 76 m2), które dzięki swojej przestrzeni przywodzą na myśl wnętrze domku jednorodzinnego.

Znajdź mieszkanie
Balkon lub ogród

Balkon lub ogród

Do każdego mieszkania w Osadzie Sportowej przypisany jest balkon lub ogród. Istnieje także możliwość wykupienia komórki lokatorskiej.

Znajdź mieszkanie
Własne miejsca postojowe

Własne miejsca postojowe

Swobodne parkowanie można zapewnić sobie poprzez wykupienie własnego miejsca parkingowego z zamykanymi pachołkami. Miejsca postojowe znajdują się w parkingu naziemnym.

Znajdź mieszkanie
Bliskość sportu

Bliskość sportu

Ogromnym atutem Osady Sportowej jest dostęp do hali treningowej i profesjonalnych kortów tenisowych. Można tu skorzystać z siłowni, gdzie o komfort i bezpieczeństwo ćwiczących zatroszczy się wykwalifikowana kadra trenerska. Dodatkowo można skorzystać z zajęć tanecznych i fitness, a także sal do badmintona i squasha. Na kortach tenisowych organizowane są lekcje gry dla wszystkich grup wiekowych, o zróżnicowanym poziomie zaawansowania.

Znajdź mieszkanie
Smolec

Smolec

Smolec, gdzie powstaje Osada Sportowa, to malownicza miejscowość otoczona zielenią. Rozwinięta infrastruktura i dostępność wielu instytucji na miejscu pozwoli komfortowo organizować tu swoje codzienne życie. Autostrada A4 i AOW ułatwią dojazd do każdego punktu Wrocławia, którego rynek oddalony jest od Smolca zaledwie o 9,5 km. Niebawem wybudujemy Galerię Oliwkową, która umożliwi Państwu zaspokojenie podstawowych potrzeb praktycznie w miejscu zamieszkania!

Znajdź mieszkanie