2M Apartments

2M Apartments

Mieszkania Maślice Wrocław

Poszukujesz nowego mieszkania na wrocławskim osiedlu Maślice? Mieszkania developera Omega Buildings to doskonały wybór.

Nasze inwestycje na Maślicach to nowoczesne, funkcjonalne, niskie budynki wielorodzinne. Dbamy o kameralny charakter naszych Osad. Na każdej klatce znajduje się po kilka, kilkanaście mieszkań, co zapewnia większą miarę prywatności i daje poczucie bezpieczeństwa. Nasze projekty obejmują zróżnicowaną ofertę nowych mieszkań, dopasowaną do potrzeb klientów o różnej sytuacji życiowej. Posiadamy mieszkania na sprzedaż z ogródkiem, nowe mieszkania z balkonami lub przestronnym tarasem, lokale z antresolą - lokale dwupoziomowe. Każdy znajdzie mieszkanie dla siebie i swojej rodziny.

Co oferujemy?

  • Nowe mieszkania na osiedlu w pełni rozwiniętym i samodzielnym,
  • mieszkania developerskie o powierzchni od 26 do prawie 100m2,
  • nieruchomości w otoczeniu zieleni,
  • bliskość ważnych punktów takich jak sklepy, szkoła, czy obiekty rekreacyjne,
  • ciekawa architektura i maksymalnie kilkupiętrowe budynki,
  • dobra komunikacja z innymi dzielnicami Wrocławia.
Mieszkania na sprzedaż Wrocław Maślice – dobra lokalizacja

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Maślice – dobra lokalizacja

Maślice Wrocław to dzielnica, na której powstaje mnóstwo inwestycji mieszkaniowych. Dlaczego Maślice są tak chętnie wybieraną lokalizacją pod budowę nowych nieruchomości? Dzielnica ta leży poza ścisłym centrum Wrocławia, co jest ogromną zaletą dla osób szukających spokoju i wypoczynku od tempa dużej aglomeracji. Jednocześnie komunikacja między Maślicami a innymi dzielnicami i centrum jest bardzo dobra – można korzystać z połączeń autobusowych i tramwajowych. Maślice znajdują się w niewielkim oddaleniu od Stadionu, szpitala i innych ważnych punktów. Zlokalizowane są w zachodniej części Wrocławia, blisko Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, więc osoby decydujące się na zakup nowego mieszkania na Maślicach mogą liczyć na dobrą komunikację i łatwy wyjazd z miasta w kierunku Legnicy czy Bolesławca. Dobrą informacją dla obecnych i przyszłych mieszkańców Maślic jest decyzja podjęta przez Prezydenta Wrocławia o rozbudowie ulicy Maślickiej na odcinku od około 70 m przed skrzyżowania z ul. Brodnicką do około 100 m za skrzyżowaniem z ul. Gosławicką oraz budowy ulicy Nowomaślickiej. Inwestycje te z pewnością rozładują ruch na osiedlu i są dodatkowym argumentem przemawiającym na korzyść wyboru mieszkania na Maślicach. Plany przebudowy obejmują także torowisko tramwajowe. W projekcie budowlanym jest zawarty zapis: „W ciągu ul. Maślickiej na odcinku objętym opracowaniem została zachowana rezerwa terenu pod torowisko tramwajowe”.

Znajdź mieszkanie
Dlaczego nowe mieszkania Maślice Wrocław?

Dlaczego nowe mieszkania Maślice Wrocław?

Osoby myślące o zakupie mieszkania we Wrocławiu mają do wyboru różne lokalizacje. Muszą więc określić swoje priorytety i wybrać dzielnicę, która będzie spełniać ich oczekiwania. Jakie są zalety kupienia nowego mieszkania na Maślicach? Maślice to całkowicie samodzielne osiedle. Mają bogatą infrastrukturę – przychodnie, sklepy spożywcze, sklepy wielobranżowe, apteki, punkty usługowe, przedszkola, szkoła itd. co w przypadku rodzin z dziećmi czy osób starszych wiekiem ma zasadnicze znaczenie. Mieszkańcy tej dzielnicy cenią sobie praktyczne zagospodarowanie tego osiedla – podkreślają, że codzienne funkcjonowanie jest wygodne i nie wymaga korzystania z infrastruktury na innych osiedlach. Warto podkreślić, że Maślice to nie tylko infrastruktura, ale także, a może przede wszystkim, zielona i spokojna dzielnica Wrocławia. Liczne ścieżki rowerowe oraz spacerowe, place zabaw i tereny zielone dają możliwość zregenerowania sił, spędzenia czasu wspólnie z rodziną czy skorzystania z różnych form aktywności na świeżym powietrzu. Połączenie zalet rozwiniętego osiedla z nowoczesnym, funkcjonalnym i dopasowanym do potrzeb współczesnych konsumentów mieszkań sprawia, że Maślice to wymarzone miejsce do mieszkania.

Znajdź mieszkanie
Omega Buildings Deweloper Maślice

Omega Buildings Deweloper Maślice

Poszukujesz dewelopera w Maślicach? Omega Buildings to doświadczony deweloper, który od lat realizuje nowe inwestycje na Maślicach. Wybraliśmy tę dzielnicę z uwagi na jej zalety. Naszym celem jest stworzenie idealnych osiedli dla ludzi, którzy będą tworzyć tutejszą społeczność i dalej rozwijać to piękne osiedle. Wiemy, że klienci chętnie kupują mieszkania deweloperskie w tej lokalizacji, dlatego oferujemy tanie, nowoczesne i funkcjonalne mieszkania. Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz porozmawiać na temat naszych inwestycji możesz zadzwonić lub spotkać się z naszymi przedstawicielami w biurach obsługi klienta zlokalizowanych na terenach naszych realizacji na Maślicach. Jako deweloper zawsze staramy się być blisko naszych klientów, a także interesować się rozwojem osiedla i lokalnych społeczności.

Znajdź mieszkanie