Mieszkania 3 - pokojowe Wrocław


Oferujemy wygodne, przestronne i funkcjonalne mieszkania 3 pokojowe. Wrocław to doskonałe miejsce do życia dla rodzin z dziećmi, dlatego mieszkania 3 pokojowe są tak chętnie wybierane przez naszych klientów. 


Zobacz ofertę Omega Buildings: mieszkania trzypokojowe Wrocław oferta


Mieszkania 3 pokojowe Wrocław – nasza oferta


Mieszkanie trzypokojowe w mieście Wrocław wydaje się być optymalnym rozwiązaniem dla wielu rodzin. Pozwala na zapewnienie wystarczającej przestrzeni życiowej w momencie pojawienia się dziecka, a nawet dwójki dzieci – czyli jest wystarczające dla standardowego modelu współczesnej rodziny. Każda realizowana przez nas inwestycja posiada w ofercie mieszkania 3 pokojowe – wyposażone w osobne pomieszczenie kuchenne lub aneks kuchenny połączony z salonem. 


W naszej ofercie można znaleźć:


  • mieszkania 3 pokojowe z balkonem,
  • mieszkania 3 pokojowe z tarasem,
  • mieszkania 3 pokojowe z antresolą,
  • mieszkania 3 pokojowe z aneksem kuchennym,
  • mieszkania 3 pokojowe z oddzielną kuchnią,
  • mieszkania 3 pokojowe z ogródkiem.


Zalety mieszkań trzypokojowych


Mieszkanie trzypokojowe to zdecydowanie poważniejsza inwestycja niż zakup mieszkania dwupokojowego – wiąże się z większymi nakładami finansowymi lub otrzymaniem wyższego kredytu (potrzebna wyższa zdolność kredytowa). Jednak zakup mieszkania 3 pokojowego w mieście Wrocław może okazać bardzo korzystny. Jakie są zalety zakupu mieszkania powyżej 50 m2?

Wystarczająco dużo miejsca dla rodziny z dzieckiem. Mieszkania 3 pokojowe zazwyczaj mają powierzchnię około 60-90 metrów kwadratowych, co zapewnia komfortową przestrzeń do życia. Często w pokoju przeznaczanym dla dziecka z powodzeniem udaje się wyodrębnić dodatkową przestrzeń dla drugiej pociechy, co jest optymalnym i praktycznym pod względem finansowym rozwiązaniem. 

Trzeci pokój daje ogromne możliwości aranżacyjne. W przypadku bezdzietnego małżeństwa dodatkowy pokój można dowolnie zagospodarować. Ta dodatkowa przestrzeń doskonale sprawdzi się jako sypialnia dla gości, pokój gospodarczy, a nawet biuro. Ta ostatnia opcja jest szczególnie istotna w naszej po covidowej rzeczywistości, kiedy to praca zdalna powoli staje się standardem i wydzielona przestrzeń na spokojną prace w domu staje się czasem koniecznością. Mieszkanie 3 pokojowe to także świetna opcja dla tych, którzy nie mają dzieci, ale lubią otwarte przestrzenie w aranżacji mieszkania. W takim przypadku można przeaaranżować mieszkanie wyburzając jedną ze ścian działowych i stworzyć naprawdę dużą, otwartą przestrzeń dzienną, która będzie komfortowym miejscem do życia. 

Kolejną zaletą mieszkania 3 pokojowego jest jego wyższa wartość. Mieszkania trzypokojowe są zazwyczaj droższe niż mieszkania o mniejszym metrażu, co oznacza, że w przypadku sprzedaży lub wynajmu korzyści finansowe będą większe.

Mieszkania trzypokojowe Wrocław są powszechne na rynku nieruchomości, co oznacza, że łatwiej je znaleźć i wynająć lub kupić w porównaniu z większymi mieszkaniami. Stanowi to kolejną zaletę mieszkań o takim metrażu, zwłaszcza jeśli jesteś zainteresowany szybką inwestycją i nie możesz długo czekać na mieszkanie. 


Omega Buildings oferuje wygodną przestrzeń do życia dla Ciebie i Twojej rodziny. Koniecznie sprawdź naszą ofertę mieszkań 3 pokojowych we Wrocławiu.