Rynek pierwotny Wrocław


Poszukujesz nowego mieszkania na rynku pierwotnym we Wrocławiu? Jeśli tak to doskonale trafiłeś. Omega Buildings to znany i ceniony wrocławski deweloper, który oferuje nowoczesne, wygodne i funkcjonalne mieszkania w budynkach wielorodzinnych. Rynek pierwotny Wrocław to bogaty wybór mieszkań w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach, na którym Omega Buildings wyróżnia się pod względem jakości wykonania inwestycji, przyjaznego zagospodarowania terenów wokół nowo powstałych budynków oraz cen, które są konkurencyjne w porównaniu do innych ofert na rynku. 


Zobacz naszą ofertę: mieszkania na sprzedaż we WrocławiuRynek pierwotny Wrocław – dlaczego?


Osoby pragnące zakupić mieszkanie we Wrocławiu mają do wyboru mieszkania z rynku pierwotnego oraz rynku wtórnego, czyli mieszkania od osób prywatnych. Jakie są zalety zakupu nowego mieszkania z rynku pierwotnego Wrocław?


1. Nowe mieszkanie to nowoczesne rozwiązania technologiczne. Mieszkania deweloperskie są zazwyczaj wyposażone w nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak inteligentne systemy zarządzania energią, klimatyzację czy automatykę domową. W mieszkaniach z rynku wtórnego takie rozwiązania mogą być już przestarzałe lub niedostępne.

2. Brak kosztów remontu. Kupując mieszkanie z rynku pierwotnego, unikamy kosztów remontu i modernizacji. Deweloperzy oferują mieszkania w stanie deweloperskim lub pod klucz, co oznacza, że lokal jest gotowy do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów na prace wykończeniowe. Remont w mieszkaniu zakupionym na rynku wtórnym często wiąże się z przykrymi i kosztownymi niespodziankami. Kupując mieszkanie nie mamy możliwości w 100% sprawdzić stan mieszkania, dlatego rozpoczęcie remontu często odsłania kolejne elementy wymagające naprawy lub przeróbki, co generuje nieprzewidziane koszty. 

3. Możliwość dostosowania mieszkania do własnych potrzeb. W zależności od etapu budowy, można wprowadzać zmiany w kształcie i rozkładzie mieszkań. Można zmieniać rozkład pomieszczeń, powiększać lub zmniejszać otwory drzwiowe, a nawet łączyć dwa mieszkania w większe.

4. Rękojmia dewelopera. Deweloperzy zobowiązani są do udzielenia rękojmi na okres 5 lat od daty odbioru technicznego mieszkania. W razie wykrycia wad technicznych w mieszkaniu deweloper na własny koszt dokonuje jej naprawy. 

5. Udogodnienia dla mieszkańców. Deweloperzy często oferują mieszkańcom dodatkowe udogodnienia, takie jak siłownie, dedykowane miejsca parkingowe w parkingu podziemnym, ciekawie zaaranżowaną przestrzeń na nowym osiedlu. Takie udogodnienia mogą być niedostępne w przypadku mieszkań z rynku wtórnego.

6. Korzystne warunki kredytowe. Banki oferują zazwyczaj korzystne warunki kredytowe dla osób kupujących mieszkania z rynku pierwotnego. Oprocentowanie może być niższe, a okres kredytowania dłuższy niż w przypadku zakupu mieszkania z rynku wtórnego.

7. Lokalizacja inwestycji. Nowe inwestycje deweloperskie często są realizowane na obrzeżach miasta lub tuz pod nim. Dzięki temu powstają nowoczesne osiedla z nową zabudową i infrastrukturą. 


Jak widać zakup mieszkania z rynku pierwotnego to dobry wybór, który z pewnością przyczyni się do podniesienia komfortu i poziomu życia. Mieszkanie Wrocław? Rynek Pierwotny oferuje wiele możliwości


Mieszkania deweloperskie z rynku pierwotnego cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nowe inwestycje powstają w różnych lokalizacjach, zarówno na obrzeżach miasta, jak i w jego centrum. Omega Buildings oferuje mieszkania na zachodzie Wrocławia – w dzielnicy Maślice, w podwrocławskim Smolcu, czy Krzeptowie, a także w ścisłym centrum naszego miasta. Wybierając lokalizację nowego mieszkania na rynku pierwotnym Wrocław warto wziąć pod uwagę potrzeby rodziny, preferencje, styl życia itd. Lokalizacja ma ułatwić nam funkcjonowanie w społeczeństwie, co dla jednych będzie oznaczać zakup mieszkania blisko miejsca pracy, a dla innych wybór spokojnej, zielonej okolicy na obrzeżach miasta. 


Rynek pierwotny mieszkań we Wrocławiu stoi przed Tobą otworem. Skorzystaj z oferty wrocławskiego dewelopera Omega Buildings.