Mieszkania 2 - pokojowe Wrocław


W naszych inwestycjach ważne miejsce zajmują mieszkania 2-pokojowe. Wrocław to miasto studentów i młodych ludzi planujących założenie rodziny i myślących realnie o swojej przyszłości, dlatego mieszkania o metrażu pomiędzy 35 m2 a 50m2 cieszą się ogromnym zainteresowaniem i są bardzo szybko wyprzedawane.


Zobacz ofertę Omega Buildings: mieszkanie dwupokojowe Wrocław –  mieszkania Omega Buildings.


Mieszkania dwupokojowe Wrocław – oferta Omega Buildings


Jako wrocławski deweloper z kilkunastoletnim zapewniamy naszym klientom optymalną ofertę mieszkaniową. Mieszkania 2 pokojowe są często wybierane zarówno przez singli, jak i małżeństwa. Cena za metr kwadratowy jest niższa niż w przypadku kawalerki, a dodatkowy pokój można dowolnie wykorzystać w zależności od potrzeb i zmieniających się okoliczności. W naszej ofercie można znaleźć:


  • mieszkania 2 pokojowe z balkonem,
  • mieszkania 2 pokojowe z tarasem,
  • mieszkania 2 pokojowe z antresolą,
  • mieszkania 2 pokojowe z aneksem kuchennym,
  • mieszkania 2 pokojowe z ogródkiem.


Chcesz zakupić mieszkanie dwupokojowe? Wrocław to doskonała lokalizacja. Sprawdź jakie zalety ma mieszkanie 2 pokojowe we Wrocławiu.


Mieszkanie 2 pokojowe - zalety


Pierwsza kwestia, o której już nieco wspomnieliśmy to cena. Mieszkania dwupokojowe to doskonała opcja, jeśli musimy zrównoważyć dwa czynniki: cenę i metraż. Mieszkanie 2 pokojowe we Wrocławiu zazwyczaj są tańsze niż mieszkania o większym metrażu, co może być korzystne dla osób poszukujących tańszych rozwiązań mieszkaniowych, a jednocześnie ma dodatkową przestrzeń w porównaniu z kawalerką. 35 m2 podzielone na dwa pomieszczenia, kuchnię i łazienkę zapewnia komfort nawet dla małżeństwa z małym dzieckiem. Najczęściej mieszkanie 2 pokojowe wyposażone jest w aneks kuchenny połączony z salonem, co pozwala uzyskać nieco więcej przestrzeni. 

Druga kwestia dotyczy utrzymania mieszkania dwupokojowego. Mieszkania o metrażu w przedziale 35 a 50 m2 to niższe koszty utrzymania mieszkania. Taki metraż mieszkania jest też przyjaźniejszy jeśli chodzi o zadbanie o czystość i konserwację. 

Elastyczność aranżacji. Dwa pokoje dają wiele możliwości aranżacji i personalizacji przestrzeni. Można w nich zaaranżować strefę dzienną, sypialną, biurową lub pokój dla dziecka. Zazwyczaj drugi pokój aranżowany jest jako sypialnia, dzięki czemu nawet na małym metrażu można uzyskać strefę dzienną – wypoczynkową oraz sypialnianą. 

Warto także zwrócić uwagę na stronę praktyczną. Mieszkania dwupokojowe są popularne na rynku wynajmu, dlatego posiadanie takiego mieszkania może być dobrym rozwiązaniem inwestycyjnym. Nawet jeśli mieszkanie 2 pokojowe kupujemy z myślą o własnych potrzebach, to czasem sytuacja może zmusić do wynajmu i wówczas niewielki metraż podzielony na dwa pokoje może się okazać strzałem w dziesiątkę. 


Omega Buildings oferuje wygodną przestrzeń do życia dla Ciebie i Twojej rodziny. Koniecznie sprawdź naszą ofertę mieszkań 2 pokojowych we Wrocławiu.