Osada Sportowa Budynek  G

Osada Sportowa Budynek G

Mieszkania Smolec

Oferujemy komfortowe i funkcjonalne mieszkania w Smolcu. Zainteresowanych naszymi mieszkaniami na sprzedaż zapraszamy do obejrzenia już zrealizowanych inwestycji, takich jak Osada Dębowa oraz zapoznania się z aktualnymi ofertami mieszkań na sprzedaż od Omega Buildings.

Projektowane przez nas mieszkania zlokalizowane są w trzy lub czteropiętrowych budynkach wielorodzinnych. W każdej klatce znajduje się po kilka lub maksymalnie kilkanaście mieszkań. Taki układ pomaga zachować prywatność i zapewnia większy komfort, a jednocześnie ułatwia budowanie trwałych relacji z sąsiadami. Kameralne osiedla Omega Buildings to oaza dla osób, które cenią kontakty międzyludzkie i potrzebują ciszy i spokoju, z dala od miejskiego zgiełku.

Nowe mieszkania Smolec to doskonały wybór zarówno dla singli i osób starszych wiekiem, jak również rodzin z dziećmi. Oferujemy mieszkania dostosowane do szczególnych potrzeb naszych klientów - zróżnicowane pod względem metrażu i układu pomieszczeń. Poszukujesz mieszkania na parterze z pięknym ogródkiem, w którym będziesz mógł hodować zioła i warzywa? A może preferujesz mieszkania z antresolą? Szukasz nieruchomości jako inwestycji na przyszłość czy potrzebujesz wymarzonego, bezpiecznego gniazdka dla swojej rodziny? Życzysz sobie lokal z funkcjonalnym balkonem, a może przestronnym tarasem? Dla każdego znajdziemy lokum, które będzie w 100% odpowiadało jego oczekiwaniom.

Nasza oferta mieszkań na sprzedaż w Smolcu obejmuje:

  • mieszkania od 26m2 do około 100m2,
  • mieszkania z balkonem,
  • mieszkania z ogródkiem,
  • mieszkania z tarasem,
  • mieszkania z antresolą.


Mieszkania na sprzedaż Smolec Wrocław

Mieszkania na sprzedaż Smolec Wrocław

Jakie zalety ma mieszkanie w Smolcu? Smolec to niewielka miejscowość położona 13 kilometrów od centrum Wrocławia. Nowe mieszkania na sprzedaż Smolec to doskonały wybór. Lokalizacja ta doskonale łączy ze sobą najważniejsze dla współczesnych konsumentów czynniki wpływające na jakość życia, a mianowicie – dobrą komunikację i krótki czas dojazdu do miasta oraz spokój i relaks w otoczeniu zieleni. Większość naszych klientów to osoby, które dojeżdżają do pracy we Wrocławiu. Jednak życie rodzinne chcą prowadzić z dala od szaleńczego tempa metropolii. Nasze Osady w Smolcu zapewniają im optymalne rozwiązanie. Jako doświadczony deweloper w Smolcu przykładamy dużą wagę do funkcjonalnego i praktycznego zlokalizowania naszych inwestycji. Zwracamy uwagę na bliskość ważnych dla mieszkańców punktów, takich jak przystanek PKP, sklepy spożywcze, apteki, obiekty sportowe itd. Dzięki naszym staraniom i determinacji naszych pracowników w centrum Smolca powstał przystanek PKP, który służy nie tylko naszym klientom, ale wszystkim mieszkańcom Smolca. Dodatkowo angażujemy się w przedsięwzięcia związane ze sportem i rekreacją, czego efektem jest powstanie nowoczesnego obiektu sportowego Omega Sport.

Znajdź mieszkanie
Deweloper Smolec

Deweloper Smolec

Omega Buildings od początku istnienia wiąże swoje działania i inwestycje ze Smolcem. Jesteśmy doświadczonym deweloperem, który może się poszczycić zrealizowanymi z wielkim sukcesem inwestycjami w Smolcu. Nasze nieruchomości na sprzedaż wyróżniają się na rynku pod wieloma względami - dla nas zasadniczym i najważniejszym aspektem jest cena. Wiemy, że w naszych czasach liczy się jakość, funkcjonalność, lokalizacja, ale także cena nieruchomości. W przedsprzedaży mieszkań dewelopera Omega Buildings w Smolcu możecie zakupić mieszkania w bardzo korzystnych cenach, a jednocześnie spełniające wysokie standardy budownictwa.

Znajdź mieszkanie
Mieszkanie do wynajęcia Smolec

Mieszkanie do wynajęcia Smolec

Od jakiegoś czasu nie tylko sprzedajemy nowe mieszkania w Smolcu – rozwinęliśmy swoją ofertę o wynajem mieszkań. Dlaczego oferujemy tanie mieszkania na wynajem? Staraliśmy się wyjść naprzeciw potrzebom ludzi, którzy każdego roku przybywają do Wrocławia. Jedni poszukują lepszego miejsca do życia i wiążą się z miastem na stałe, ale innych do przeprowadzki skłania praca zawodowa lub studia. Takie osoby, nie wiedzą, czy pozostaną na stałe we Wrocławiu, czy raczej miasto to okaże się jedynie krótkim przystankiem na ich drodze. Dla takich osób przygotowaliśmy mieszkania do wynajęcia. Nowe, funkcjonalne, zaprojektowane z myślą o potrzebach osób wynajmujących mieszkania to ciekawa alternatywa wobec wynajmu mieszkań od prywatnych właścicieli. Sprawdź naszą ofertę mieszkań do wynajęcia w Smolcu. Zapraszamy do kontaktu!

Znajdź mieszkanie