Osada Dębowa

Osada Dębowa

Sklepy i punkty usługowe

Sklepy i punkty usługowe

usytuowane w pobliżu inwestycji

Stadion Wrocław

Stadion Wrocław

w odległości zaledwie 1500 m

Kąpieliska

Kąpieliska

Glinianki i Królewiecka w odległości 3500 m i 1500 m

Szkoła i przedszkole

Szkoła i przedszkole

tylko 1000 m od inwestycji

Inwestycja zrealizowana

Osada Dębowa to zespół kilku budynków wielorodzinnych w zabudowie niskiej składających się z trzech kondygnacji oraz poddasza użytkowego. W każdej klatce budynku znajduje się 12 lokali mieszkalnych, po cztery na każdej kondygnacji. Zaprojektowaliśmy je zwracając uwagę na funkcjonalność oraz zróżnicowany metraż. Najmniejsze z nich to przytulne, dwupokojowe mieszkania z aneksem kuchennym o powierzchni od 34,81 m2 do 37,75 m2. Klientom poszukującym nieco większych mieszkań polecamy trzypokojowe o powierzchni użytkowej około 55 m2. Na drugim piętrze znajdują się bardzo ciekawe, dwupoziomowe mieszkania (od około 60 do 74 m2), które dzięki swojej przestrzeni przywodzą na myśl wnętrze domku jednorodzinnego. Każdy z naszych lokali posiada balkon lub taras zielony. Do każdego mieszkania można dokupić miejsce postojowe zewnętrzne wyposażone w zamykany pachołek- blokadę parkingową oraz komórkę lokatorską o powierzchni 2-3 m2.

Każda klatka wyposażona jest w ekonomiczną kotłownię gazową centralnego ogrzewania  dla wszystkich mieszkań. W kotłowni znajduje się zasobnik 500 l na ciepłą wodę użytkową, która działa  w wymuszonej cyrkulacji. Każde mieszkanie wyposażone jest w  licznik wody  zimnej , ciepłej użytkowej, oraz ciepła do ogrzewania mieszkania.

Inwestycja ma zaplanowaną pełną infrastrukturę tj. chodniki, drogi, plac zabaw, zieleń, oświetlenie, miejsca parkingowe, wydzielone śmietniki.

Dla wygody mieszkańców Osady Dębowej firma Omega Buildings współpracuje przy organizacji przystanku kolejowego w bliskim sąsiedztwie osiedla.