Osada Oliwkowa

Osada Oliwkowa

Sklepy i punkty usługowe

Sklepy i punkty usługowe

usytuowane w pobliżu inwestycji

Hala sportowa

Hala sportowa

na terenie osiedla

Przystanek PKP

Przystanek PKP

tylko 300 m od inwestycji

Szkoła i przedszkole

Szkoła i przedszkole

w odległości 3 km

Spokojne miejsce w Smolcu

Osada Oliwkowa to kameralne osiedle, które swoim klimatem przyciąga osoby ceniące sobie spokój i komfort. Różnorodne powierzchnie mieszkań oraz niezwykle przystępne ceny pozwolą każdemu na znalezienie wymarzonego lokum. Łatwy dojazd do Wrocławia ułatwi organizowanie codziennych spraw oraz korzystanie z miejskich rozrywek. Z kolei szybki dostęp do profesjonalnej hali treningowej Omega, umiejscowionej nieopodal Osady, zapewni jej mieszkańcom relaks i możliwość dbania o swoje zdrowie. Osada Oliwkowa- dla Ciebie gotowa!
Kompleks budynków wielorodzinnych

Kompleks budynków wielorodzinnych

Osada Oliwkowa to kompleks czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych w niskiej zabudowie, zlokalizowanych w podwrocławskim Smolcu. W każdej klatce znajduje się 11 lub 12 lokali mieszkalnych. Na trzecim piętrze znajdują się przestronne, dwupoziomowe mieszkania (od około 46 do 70 m2), które dzięki swojej przestrzeni przywodzą na myśl wnętrze domku jednorodzinnego.

Znajdź mieszkanie
Różne układy i ciekawe projekty

Różne układy i ciekawe projekty

Osiedle, które powstaje przy ulicy Oliwkowej w Smolcu będzie składało się z 10 budynków, z których trzy będą 3- klatkowe, a pozostałe 4- klatkowe. W każdej klatce znajduje się 12 lokali mieszkalnych. Proponujemy Państwu jedno i dwupokojowe mieszkania z aneksem kuchennym o mniejszym metrażu około od 26 m2 do 36 m2, które zostały zaprojektowane tak, aby na nawet niewielkiej powierzchni można było swobodnie mieszkać i odpoczywać. Średniej wielkości mieszkania o wielkości 53 m2 i stanowią optymalną przestrzeń do życia. Wewnątrz znajdują się trzy pokoje i wygodny aneks kuchenny. W najwyższej części budynku znajdują się duże i przestronne mieszkania dwupoziomowe o metrażach od 46 do 70 m2, które zapewnią swoim lokatorom wygodę i poczucie swobody.

Znajdź mieszkanie
Własne miejsca postojowe

Własne miejsca postojowe

Wykupienie własnego miejsca parkingowego zagwarantuje Państwu bezproblemowe parkowanie. Miejsca postojowe usytuowane będą na parkingu naziemnym.

Znajdź mieszkanie
Bliskość sportu

Bliskość sportu

Żadne wymówki nie będą już przeszkodą w podjęciu aktywności fizycznej. Bliskość dostępnej dla mieszkańców hali treningowej i profesjonalnych kortów tenisowych ułatwi codzienne dbanie o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Siłownia, zajęcia fitness, sale do badmintona i sqasha w połączeniu z profesjonalną i uśmiechniętą załogą sprawią, że sport stanie się codzienną przyjemnością.

Znajdź mieszkanie
Blisko natury

Blisko natury

Smolec to doskonała lokalizacja dla osób stawiających na prywatność i swobodę. W otoczeniu zieleni i sielskich krajobrazów przyjemnie jest tworzyć swoje własne miejsce na ziemi! Nie oznacza to oczywiście rezygnacji z nowoczesności: rozbudowana infrastruktura i dostępność najważniejszych instytucji to ułatwienie w codziennym życiu, a szybki dojazd do Wrocławia zapewni Autostrada A4 i AOW.

Znajdź mieszkanie