Osada Oliwkowa

Osada Oliwkowa

Sklepy i punkty usługowe

Sklepy i punkty usługowe

usytuowane w pobliżu inwestycji

Stadion Wrocław

Stadion Wrocław

w odległości zaledwie 1500 m

Kąpieliska

Kąpieliska

Glinianki i Królewiecka w odległości 3500 m i 1500 m

Szkoła i przedszkole

Szkoła i przedszkole

tylko 1000 m od inwestycji

Spokojne miejsce w Smolcu

Osada Oliwkowa to kameralne osiedle, które swoim klimatem przyciąga osoby ceniące sobie spokój i komfort. Różnorodne powierzchnie mieszkań oraz niezwykle przystępne ceny pozwolą każdemu na znalezienie wymarzonego lokum. Łatwy dojazd do Wrocławia ułatwi organizowanie codziennych spraw oraz korzystanie z miejskich rozrywek. Z kolei szybki dostęp do profesjonalnej hali treningowej Omega, umiejscowionej nieopodal Osady, zapewni jej mieszkańcom relaks i możliwość dbania o swoje zdrowie. Osada Oliwkowa- dla Ciebie gotowa!
Kompleks budynków wielorodzinnych

Kompleks budynków wielorodzinnych

Osada Oliwkowa to kompleks czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych w niskiej zabudowie, zlokalizowanych w podwrocławskim Smolcu. W każdej klatce znajduje się 12 lokali mieszkalnych. W sprzedaży dostępne są jedno i dwupokojowe mieszkania z aneksem kuchennym o metrażu około od 25,5 m2 do 39 m2 - idealne na start lub pod wynajem. Średni metraż 55 m2 dostępny jest w dwóch opcjach: 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym. Na trzecim piętrze znajdują się przestronne, dwupoziomowe mieszkania (od około 46 do 82 m2), które dzięki swojej przestrzeni przywodzą na myśl wnętrze domku jednorodzinnego.

Znajdź mieszkanie
Różne układy i ciekawe projekty

Różne układy i ciekawe projekty

Osiedle, które powstaje przy ulicy Oliwkowej w Smolcu będzie składało się z 10 budynków, z których trzy będą 3- klatkowe, a pozostałe 4- klatkowe. W każdej klatce znajduje się 12 lokali mieszkalnych. Proponujemy Państwu jedno i dwupokojowe mieszkania z aneksem kuchennym o mniejszym metrażu około od 25,5 m2 do 39 m2, które zostały zaprojektowane tak, aby na nawet niewielkiej powierzchni można było swobodnie mieszkać i odpoczywać. Średniej wielkości mieszkania o wielkości 55 m2 i stanowią optymalną przestrzeń do życia. Wewnątrz znajdują się trzy pokoje i wygodny aneks kuchenny. W najwyższej części budynku znajdują się duże i przestronne mieszkania dwupoziomowe o metrażach od 46 do 82 m2, które zapewnią swoim lokatorom wygodę i poczucie swobody.

Znajdź mieszkanie
Własne miejsca postojowe

Własne miejsca postojowe

Wykupienie własnego miejsca parkingowego z zamykanymi pachołkami zagwarantuje Państwu bezproblemowe parkowanie. Dodatkowe miejsca postojowe usytuowane będą na parkingu naziemnym.

Znajdź mieszkanie
Bliskość sportu

Bliskość sportu

Żadne wymówki nie będą już przeszkodą w podjęciu aktywności fizycznej. Bliskość dostępnej dla mieszkańców hali treningowej i profesjonalnych kortów tenisowych ułatwi codzienne dbanie o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Siłownia, zajęcia fitness, sale do badmintona i sqasha w połączeniu z profesjonalną i uśmiechniętą załogą sprawią, że sport stanie się codzienną przyjemnością.

Znajdź mieszkanie
Blisko natury

Blisko natury

Smolec to doskonała lokalizacja dla osób stawiających na prywatność i swobodę. W otoczeniu zieleni i sielskich krajobrazów przyjemnie jest tworzyć swoje własne miejsce na ziemi! Nie oznacza to oczywiście rezygnacji z nowoczesności: rozbudowana infrastruktura i dostępność najważniejszych instytucji to ułatwienie w codziennym życiu, a szybki dojazd do Wrocławia zapewni Autostrada A4 i AOW.

Znajdź mieszkanie